2019-2020 навчальний рік






У зв’язку з карантином заповнену заяву можна надіслати на е-адресу r_school2@ukr.net або подати особисто чи надіслати за адресою: м.Рогатин, вул.Шевченка, 10. Особисто подати заяву можна щодня з 9.00 до 12.00 год.

 

Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців, щиро запрошує дітей 5-6-річного віку на навчання та виховання у дошкільну підготовчу групу. читати далі...

 

YouCut_20200602_104958833[1].mp4

 

 

Критерії готовності дитини до школи

 

 


Конкурс «Я – серце міста»!

До участі запрошується молодь віком від 10 до 18 років.


До уваги випускників!

Пробне ЗНО скасовано.

детальніше: osvita.ua

український центр оцінювання якості освіти 

 

Рада звільнила всіх випускників від ДПА 


Наші ліцеїсти – найкращі!

 

4 роки тому Університет Короля Данила започаткував соціальний проєкт "Школа має талант". Минулого року юні таланти нашого ліцею привезли із цього конкурсу багато перемог, зокрема, і гран-прі (Анастасія Дзера). Цього року ми були запрошені як переможці минулого сезону, та життя внесло свої корективи, і учні брали участь онлайн.

І знову наші ліцеїсти – серед найкращих. Оля Драган (вчитель Сорока Христина) – І місце у номінації "Театральне мистецтво", Марія Чупак (вчитель Катерина Масляк) – І місце у номінації "Вокал".


З Днем захисту дітей! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів! 

YouCut_20200601_202913772[1].mp4


Профорієнтаційні онлайн-лекції від КНУ ім. Тараса Шевченка  

 

Економічний факультет ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 

 

З 22 травня-05 червня  2020 р. відбувається реєстрація на Всеукраїнську олімпіаду  у Національному лісотехнічному університеті України  на основі повної загальної середньої освіти, за результатами якої можна отримати до 20 балів до обраного предмету ЗНО.

Деталі за посиланням

 http://pk.nltu.edu.ua/all-ukrainian-olympiad-nltu/

 

 

 Кафедра фінансів Тернопільського національного економічного університету запрошує випускників на навчання за освітньою програмою «Фінанси», спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», СВО «бакалавр».

 https://youtu.be/WYggSB1vicM 

https://youtu.be/HRLGQQRCXHI 

https://youtu.be/ZHEShgCRfNY

 


День вишиванки 2020

 

Вихованці старшої підготовчої групи Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців вітають усіх українців з Днем Вишиванки!

 

Казка про День матері

 

Вихованці підготовчої групи Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців щиро вітають всіх матусь з Днем Матері!

Спасибі, матусі, що життя дарували,
Спасибі, матусі, що Ви нас навчали.
Спасибі, рідненькі, за вічну турботу,
За щире бажання добра нам усім.
Хай серце ще довго у грудях палає,
А руки, мов крила, внучат пригортають.
Здоров'я міцного зичимо щиро,
Ласки від Бога, від дітей – тепла,
На многії щасливії літа! 

Untitled_1_1440p[1].mp4

 

Тест: чи правильно ви говорите українською?

 

Консультація для батьків "Безпечне літо, або як поводитися в екстрених випадках"

 

Консультації  для батьків «Готовність дитини до школи»


 

18 квітня - День довкілля та Міжнародний день пам'яток та історичних місць. Учні 4-Б класу (класний керівник Беркій Н.В.) пропонують свій проект "Вулицями рідного міста   (села)"

 


До уваги учнів – учасників Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

У зв'язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/20 навчальному році пройде у форматі on-line.

 

Для реєстрації: код школи 091603 (або 091600)

детальніше


 

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня

 

Наказ про завершення 2019-2020 н.р.

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ВИПУСКНИКАМ: ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ
ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

 

 

Кілька простих порад від UNICEF Ukraine, які допоможуть зменшити тривожність дитини під час пандемії COVID-19. Важливо ділитися цими порадами з батьками учнів – ці знання можуть знадобитися у багатьох життєвих обставинах. Докладніше дізнавайтеся за посиланням: uni.cf/2WOVFmV.




Віртуальний тур музеями України

 

Google спільно з Міністерством культури України створили сайт з 3D-турами українськими музеями просто неба https://museums.authenticukraine.com.ua

Вашій увазі представлені сім автентичних музеїв просто неба, кожен з яких представляє собою віртуальну подорож, де можна перенестися на століття.

Щоб розпочати тур, необхідно зайти на сайт або вибрати місце, яке вас цікавить, на Google-картах в режимі Street View.

 

В рамках кампанії «Автентична Україна» також представлені віртуальні тури дерев'яними церквами Карпатського регіону України зі світової спадщини ЮНЕСКО https://churches.authenticukraine.com.ua/ua/ і 3D-тур Київським національнім академічнім театром оперети http://operetta.com.ua/vr/ua/.

І звісно, ви можете віртуально подорожувати не лише Україною, але й цілим світом, використовуючи Google.


28 квітня стартують онлайн-уроки на карантині для 1-4 класів – відтепер у всеукраїнській школі онлайн навчатимуться й наймолодші

 

Батькiвськi збори для майбутнiх першокласникiв

детальніше 


До уваги учасників освітнього процесу!

30 квітня о 14:00 заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН розповість про завершення навчального року та вступну кампанію в університети та коледжі цього року.

Зокрема, мова йтиме про дистанційне навчання, проведення сесій, захисти кваліфікаційних робіт, складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту та інші теми.

Єгор Стадний також відповість на найбільш поширені запитання, які можна надсилати за допомогою Google-форми за посиланням: https://forms.gle/nbhCNBbwgjvH71zJA

 

Запитання приймаються до 18:00 29 квітня.


Книга - одне з найважливіших джерел радості мислення, людської гідності (В.Сухомлинський). Книжки важать мало, якщо їх не гортають...

 Книги-ювіляри 2020


Центр прогресивної освіти «ГЕНЕЗУМ»

Запрошує вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, які мають теоретичні або практичні наробки у педагогічній сфері (приймаються теоретичні статті, конспекти уроків, розробки виховних заходів, тренінгів та інших видів робіт, що проводяться з учнями в очній чи дистанційній формі) взяти участь у заочній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Практика роботи сучасного вчителя: інноваційні розробки та традиційні методики»

Дата проведення – 05 травня  2020 р. Останній строк подання матеріалів на конференцію – 04 травня  2020 р. (включно).

  Умови проведення конференції

 

Запрошує вчителів фізики та математики взяти участь у заочній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Традиційні та інноваційні підходи у сфері вивчення фізики та математики»

Дата проведення – 12 травня 2020 р.

Останній строк подання матеріалів на конференцію – 11 травня 2020 р. (включно).

Інформаційний лист з детальною інформацією 

УВАГА! Центр прогресивної освіти "ГЕНЕЗУМ" оновив сертифікати заочно-дистанційних конференцій для освітян у відповідності до вимог Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково педагогічних працівників (п.13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800 зі змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 р. № 1133). Також ми створили реєстр сертифікатів, де можна перевірити їх автентичність - https://genezum.org/certificates

Офіційний сайт: https://genezum.org

Електронна пошта: mail@genezum.org

Контактний телефон: +38 (096) 277 14 16

 

Час роботи: Пн-Пт 09:00-17:00

 


Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила сайт і радіо з аудіоказками українською мовою.

Казки різних народів світу начитують актор театру кіно та дубляжу Євген Малуха, вокаліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, учасник гурту DakhaBrakha Марко Галаневич і лідерка гурту «Крихітка» Саша Кольцова. Невдовзі з’являться казки, які озвучив письменник Сергій Жадан та співачка Христина Соловій.

Згодом обіцяють запустити безкоштовні додатки з казками.

На сайті також можна завантажити розмальовки. Ілюстрації для проекту виконала Женя Гайдамака.

Радіохвиля авторських казок українською мовою для дітей доступна на сайті 24 години. У плеєрі наразі понад 200 аудіоказок.

У розділі «Інформація» можна перейти на розділ «Радіо», яке транслює казки онлайн цілодобово.

 

 

Слухати радіо можна за посиланням https://kazky.suspilne.media/53

 

Віртуальний бібліопорадник до 7 квітня – Всесвітнього дня здоров’я. Читайте з користю, зберігайте спокій та будьте здорові!

 

https://www.facebook.com/162068004410552/videos/668265320589248/?v=668265320589248


У цей день «весна підіймає келихи тюльпанів» дуже високо, бо ж ця весна вітає Ліну Костенко з днем її народження і бажає їй великого добра!


До уваги учасників освітнього процесу!

У зв'язку з тим, що з 12 березня по 3 квітня ліцей перебуває на карантині, навчання відбувається дистанційно. Завдання - у розділі "Дистанційне навчання".

Якщо виникли запитання - пишіть на  r_school2@ukr.net або безпосередньо вчителю у групу (viber, facebook тощо)


НАКАЗ

від 12 березня 2020 р.                   м.Рогатин                                               № 6

Про введення карантинних заходів

у Рогатинському ліцеї імені

Братів Рогатинців

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу №41-к від 11 березня 2020 року відділу освіти та туризму райдержадміністрації, протоколу №3 від 11 березня 2020 року позачергового засідання Рогатинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та з метою запобігання захворюваності на коронавірус: 

 

НАКАЗУЮ:

 

І. З 12 березня по 03 квітня 2020 року призупинити освітній процес у ліцеї

 

 читати далі

 

більше про роботу ліцею в умовах карантину


До уваги учасників освітнього процесу!

Згідно рішення районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою профілактики і запобігання поширенню в Рогатинському районі коронавірусної інфекції

з 12 березня 2020 року

запроваджується карантин в дошкільних та навчальних закладах району тривалістю три тижні.

 

Отож, від завтра у нашому ліцеї запроваджується КАРАНТИН. Усі офіційні заходи відміняються і переносяться на невизначений термін.


День відкритих дверей переноситься. Про нову дату проведення буде повідомлено додатково.


На виконання заходів районної програми «Діти України» на 2017-2021 роки щодо відзначення Шевченківських днів, з метою розвитку творчих здібностей і виявлення талановитих дітей та привернення уваги до життєствердних аспектів творчості Тараса Шевченка 10 березня 2020 року відділом освіти та туризму було проведено районне свято-конкурс серед учнів закладів освіти району. 

 

Учасниками свята були і наші ліцеїсти.


5 березня проходив щорічний міський конкурс читців творів Тараса Шевченка, а цього року – ще й творів Ліни Костенко. У конкурсі взяли участь і учні нашого ліцею. За високу виконавську майстерність юні читці-декламатори були нагороджені Дипломами І ступеня, ІІ ступеня і ІІІ ступеня. Всі учасники конкурсу отримали подарунки: наймолодші - "Кращі казки та оповідання" В.Сухомлинського, а старші учні - збірки творів Ліни Костенко.


Впродовж першого весняного тижня у ліцеї проходили просвітницькі та профілактичні заходи з протидії проникненню коронавірусу.


26-27 лютого в ліцеї проходив шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Першого дня участь у конкурсі «Впоряд» брали козачата 1-4 класів, а наступного - молоді джури 5-10 класів.


До уваги випускників!

 Міністерство освіти та науки України оголосило про зміни умов вступу до вишів у 2020 році.

детальніше

 

 


Вітаємо з перемогою

у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови 

ученицю 10-А класу Мотику Анну 

та її вчителя Сороку Х.В.

із зайнятим ІІІ місцем 

 

Вітаємо з перемогою

у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 

ученицю 8-А класу Пасічник Діану 

та її вчителя Лютецьку М.А.

 

із зайнятим ІІ місцем 


Чому мови – це важливо?

Тому що мова – це унікальна культурна спадщина кожної окремої національності на планеті. Чим багатша наша культурна спадщина – тим краще для всіх. 

Саме такої логіки дотримувались в Організації Об'єднаних Націй з питань культури (ЮНЕСКО), коли запроваджували Міжнародний день рідної мови. Свято з’явилось із подачі Бангладеш. Там 21 лютого 1952 року пакистанська влада жорстоко придушила демонстрацію людей, які протестували проти урядової заборони на використання в країні їхньої рідної бенгальської мови. Відтоді кожного року Бангладеш відзначає день полеглих за рідну мову. Ця країна і звернула увагу ЮНЕСКО на мовне питання.

читати далі


 

20 лютого ліцеїсти взяли участь у тихій акції "Ангели пам'яті"


Книга рятує душу від здерев'яніння... (Т.Шевченко)

 

Міжнародний день дарування книг у ліцеї. Подарувавши книгу бібліотеці, учні стали учасниками безпрограшної лотереї і дуже зраділи подарункам!


Наш ліцей також приєднався до відзначення Дня безпечного Інтернету. Школярі переглянули мультфільми, відеофільми, разом із вчителями обговорили небезпеки, які можуть спіткати нас в Інтернеті, та як вберегтися від них. Для учнів 7-11 класів було проведено уроки "Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?" та "Не ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті."

  Також у фойє школи було оформлено інформаційний куток для школярів та дорослих "Інтернет безпечний і небезпечний".


11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

«День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. 

150 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 5 лютого 2019 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1400 закладів освіти, бібліотек та громадських організацій. Понад 18000 освітян та бібліотекарів у всіх областях України взяли участь в освітніх заходах із безпеки в Інтернеті. 142 500 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.

Ми б хотіли подякувати кожному та кожній, хто організовували, хто брали участь, хто висвітлювали заходи до Дня безпечного Інтернету 2019 та запрошуємо до відзначання Дня безпечного Інтернету 2020 у вівторок 11 лютого! Саме ви робите цей День в Україні – день заради безпечнішого та найкращого Інтернету!», – команда Центру кращого Інтернету.

Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами  #SID2020 та  #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:

·  Завантажуйте Ключові повідомлення до Дня безпечного Інтернету 2020;

·  Реєструйте свою підтримку та отримуйте відкритий цифровий бейдж «Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2020» за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB;

·  Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;

·  Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги  #SID2020  або  #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету;

·  Створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2020 року та беріть участь у #saferinternetchallenge

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, зокрема інформацію про заходи в Україні:  https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці:   https://www.facebook.com/UkraineSID

День безпечного Інтернету у Твіттері:   https://twitter.com/UkraineSID 


У 2009 році у різних країнах світу вперше стартувала цікава акція – Всесвітній день читання книжок вголос.

 Всесвітній день читання – визначна подія, яку проводять вже в 173 країнах світу. Дата флеш-мобу щороку змінюється, у 2020-му акція випала на 5 лютого.

 

Учні 4-х класів сьогодні були гостями в класах своїх молодших друзів: розповіли їм про Всесвітній день читання вголос та читали цікаві та повчальні оповідання.

 

 

З метою популяризації науки та виявлення талановитої молоді для якомога раннього залучення її до наукової діяльності Національним фармацевтичним університетом спільно з Творчим об’єднанням «Соняшник» у 2018 році запроваджено конкурс на отримання нагороди для молодих науковців «Панацея молода»

 

детальніше


Вітаємо переможця

ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 

учня 7-А класу Фояка Віталія та його вчителя Семенюк Т.Я. із зайнятим ІІ місцем 

 

Вітаємо переможця

ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

 

учня 7-А класу Фояка Віталія та його вчителя Брикун Г.М. із зайнятим ІІ місцем 

 

Вітаємо учасника

ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з  інформаційних технологій 

 

учня 7-А класу Фояка Віталія та його вчителя Семенюк Т.Я. із зайнятим ІV місцем 



Тобі Україно, мій мужній народе,

складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку,

А би ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

Урок Соборності та Свободи в 6-А класі, проведений бібліотекарем спільно з вчителем історії Боренько І.В.


Вітаємо фольклорний колектив ліцею (керівник Масляк К.В.) із зайнятим першим місцем в обласному конкурсі фольклорно-етнографічних колективів!


20 грудня ліцеїсти відвідали з колядками відділення медико-соціальної реабілітації для людей похилого віку.


Є на світі свят багато урочистих, визначних,

Але Миколая свято найприємніше із них.

Через нього Божа ласка з неба сходить до людей.

Миколайчику, будь ласка, завітай до всіх дітей!

Завітав Святий Миколай і до учнів 1-4-х класів нашого ліцею, приніс їм подарунки. А школярики подарували всім присутнім приємні хвилини - з віршами та піснями.


  Вокальний гурт нашого ліцею 18 грудня брав участь в обласному конкурсі фольклорно-етнографічних колективів у місті Калуші.


17 грудня Рогатинськими рятувальниками у ліцеї було проведено навчання на тему «Особливості проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт під час гасіння пожеж в навчальних закладах»


Учнівське самоврядування ліцею 13 грудня взяло участь у ярмарці "Подаруй дитині радість", організованій Радою старшокласників "Лідер".


З 09 по 13 грудня 2019 року в Україні з метою підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення сильної, демократичної, правової держави проходить Всеукраїнський тиждень права. 

Кожна дитина, незалежно від віку, є повноцінним членом суспільства. Особливості реалізації її прав обумовлено тим фактом, що фізична та розумова незрілість дитини потребує спеціальної охорони та піклування, зокрема і належного соціального захисту.

12 грудня учні 9-Б класу ліцею разом зі своїм класним керівником Марцінковською О. І. побували на Дні відкритих дверей в управлінні соціального захисту населення Рогатинської РДА.

Заступником начальника управління – начальником відділу прийняття заяв та документів Било Людмилою Вікторівною  та начальником відділу персоніфікованого обліку Руденко Надією Степанівною проведено цікаву та пізнавальну екскурсію, під час якої учнів ознайомили зі специфікою роботи підрозділів установи, поінформували про соціальні права дітей та механізми їх захисту.


Впродовж листопада-грудня у ліцеї проходить місячник інформаційно-просвітницької роботи. В рамках місячника практичним психологом Кислінською Н.В. проведено тренінгові заняття з учнями 9 класів «Знання прав не звільняє від обов’язків».

 


Вітаємо Марію Чупак та її вчителя Катерину Масляк!

 

7 грудня у м. Львові за підтримки Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України проходив Всеукраїнський конкурс-фестиваль "Різдвяні зоряні мости". Участь у ньому у номінації "Естрадний вокал" взяла і наша учениця Марія Чупак, де й отримала Гран-прі.


"100 днів у школі". Таке свято пройшло у 1-Б класі (класний керівник Собко Г.Р.).

Першокласники з радістю розповідали гостям свята про свої здобутки та досягнення, показували, чому вони навчилися за перших 100 днів навчання.


5 грудня лікарі ЦРЛ, Ворона О.Т., Могила О.Б. та Романів Т.В. провели цікаві пізнавально-профілактичні бесіди з учнями 8-10 класів нашого ліцею.


П'ятий рік поспіль наш ліцей проводить акцію "Допоможи захисникові Вітчизни". І цьогоріч в День волонтера ми передаємо гостинці та кошти для придбання палива для 3 ОСР ДУК ПС.


5 грудня відбувся ІІ тур районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної дитячо-юнацької патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Рій "Рогатинці" нашого ліцею був кращим у конкурсі "Впоряд".


 29 листопада молебнем біля каплички Матері Божої розпочалося святкування 145-річного ювілею навчального закладу, відомого в народі як "червона школа", а сьогодні - Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців. Наступного дня ліцей гостинно відкрив двері для гостей. Коридори наповнилися святковим гомоном, колишні випускники та працівники школи змішалися із сьогоднішніми школярами та вчителями, згадували, ділилися враженнями, вітали зі святом. Звісно, не обійшлося без концерту в актовому залі, до якого долучилися і ветерани педагогічної праці, вчителі, які сьогодні на заслуженому відпочинку, але про яких не можна сказати "колишні"...

Переглянути відео на YouTube


Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців

гостинно запрошує всіх, хто ходив коридорами,  навчався чи працював у Рогатинській середній школі №2 чи Рогатинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, на 145-літній ювілей. Чекаємо на Вас 30 листопада 2019 року о 11.00 годині.


Скорботний тиждень в Україні...

 Четвертий тиждень листопада "багатий" на дні пам'яті: 21 листопада - День Гідності та Свободи,  коли ми згадуємо тих, хто поклав життя на Майдані Гідності у листопаді 2013 - лютому 2014 років, 23 листопада - День пам'яті жертв голодоморів 1932-1933 років.

Скорботний тиждень у світлинах


Конвенція ООН про права дитини – міжнародний правовий документ, що визначає права дітей в державах-учасницях. Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом обов'язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Документ складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права осіб віком від народження до 18 років (якщо згідно застосовним законам повноліття не настає раніше) на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду і нужди, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань. Учасниками Конвенції з прав дитини є Святий Престол і всі країни-члени ООН, крім США, Південного Судану і Сомалі.

 

20 листопада Конвенції виповнюється 30 років. Тематична виховна година, на якій учні ознайомилися з Конвенцією та своїми правами, пройшла у 4-А класі.


 Літературно-музичну композицію «Осіння пісня» підготували для старшокласників учні 11 класів разом з вчителем зарубіжної літератури Фуртас Я.Я 


18 листопада до всесвітнього дня дитини працівниками Рогатинського РЦСССДМ було проведено інформаційний захід.


Як могутня ріка бере свою силу з маленьких джерел, так і наша Україна збагачується родинами. І хочеться нам, щоб річка була повноводою, щоб велика родина наша була красивою, дружньою та щасливою! Така мета була у родинного свята у 3-Б класі «І на тім рушникові…»


16 листопада - Міжнародний день толерантності.

Практичним психологом Кислінською Н.В. разом з класними керівниками 10-х класів Сорокою Х.В. та Салій Г.С.було проведено тренінгові заняття «Формування навичок толерантної поведінки і спілкування в старшокласників».


В рамках місячника інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи «Любов до себе – любов до світу» працівником ювенальної превенції лейтенантом поліції Л.Сагайдак  був проведений практично- інформаційний захід «Моя безпека» з учнями молодших класів.

16 листопада - Всесвітній день ґудзиків.
Учні 4-Б класу дізналися багато цікавого про цей важливий елемент одягу, тренувалися пришивати ґудзики. Ось результат нашої колективної праці!


«Праця - джерело життя, його головна прикраса». Під таким гаслом пройшла виховна година «Калейдоскоп професій» в 4-А класі.

Запрошені лікар Гук О., піцерист-бармен Барна П., рятувальник Заремба Д. цікаво та змістовно розповіли учням про особливості своїх професій.


9 листопада - День української писемності та мови. З нагоди цього свята у ліцеї впродовж тижня відбувалися різноманітні заходи, у яких брали участь від найменших школяриків до випускників.

День української писемності та мови у світлинах...

 

 


  Впродовж тижня вихованці ГПД – учні 1-4-х класів (вихователі Макогін Н.П. та Шеремета Н.В.) мали цікаві зустрічі зі шкільним психологом та медичною сестрою, під час яких виконували вправи для розвитку мислення, уваги і дрібної моторики рук, вели бесіду про здоров'я.


14 листопада учні 10-А класу з класним керівником Х.В. Сорокою побували на підприємстві «ЛісПромГруп», де ознайомилися з процесом виробництва шпону за сучасними технологіями на високотехнологічному обладнанні.

 


14 листопада випускники ліцею побували на Дні відкритих дверей у Львівському національному аграрному університеті, де ознайомилися з інфраструктурою університету, кафедрами факультету агротехнологій та екології. Також до уваги гостей запропоновано було концертну програму та презентацію, екскурсію в музей Історії університету та Степана Бандери. Щиро дякуємо за запрошення та цікаву програму завідувачу кафедри агрохімії та грунтознавства Петру Степановичу Гнатіву та Пархуцю Богдану Ігоровичу.


1 листопада у місті Львові проходив ХХ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв "Сурми звитяги". У ньому взяли участь юні таланти нашого ліцею - солісти та вокально-хоровий ансамбль старшокласників (керівник Масляк К.В.)

 

 


Щороку у нашому ліцеї в жовтні проходить місячник бібліотеки.

Цьогоріч всеукраїнський місячник проводився під гаслом "Бібліотека нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня"

В рамках місячника проведено ряд цікавих заходів. Разом ми навчалися, малювали, багато спілкувались та креативили, змагалися, читали, танцювали, дружили, посміхалися, гуляли і ніскілечки не втомилися.


17 жовтня в актовому залі ліцею відбулася учнівська конференція «2019 рік - рік ОУН», яку підготували вчителі історії Дорошенко Л.В і Юган О.П. разом з учнями 9-10 класів.


10 жовтня стартував районний етап Всеукраїнської військово-спортивної дитячо-юнацької патріотичної гри "Сокіл"("Джура"). Наш ліцей представляв рій "Рогатинці".


В останній день вересня у ліцеї розпочався Тиждень осені «Осінні фантазії». Кожен день цього тижня мав іншу назву: кольоровий день, день музики, день малюнка, день осінніх композицій. А завершився тиждень Днем вчителя. 

 


4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин. Учні 4-Б класу виготовили фотоколаж "Ми відповідальні за тих, кого приручили".


1 жовтня, у День людей похилого віку, ліцеїсти провели акцію «Поважай старість», відвідавши мешканців Територіального центру соціального обслуговування (який тимчасово міститься у ЦРЛ) з концертом та подарунками: інвалідний візок, ходунки та солодощі.


30 вересня - всесвітній день бібліотек!

Сучасна бібліотека - це не лише територія для читання, це територія творчості, активності, цікавих подій!

"Книга добрий, мудрий друг" - під таким гаслом пройшла зустріч у бібліотеці ліцею з учнями 2-б класу.

 

Вихованці підготовчої групи ліцею побували на екскурсії в книгозбірні, познайомились з її діяльністю, функціями. Діти фантазували, розгадували загадки і поділились частинками свого серця з книгою!


Вітаємо Анастасію Дзеру та Марію Чупак та їх керівника Катерину Василівну Масляк - переможців конкурсу духовної пісні "З піснею до Бога", який проходив 27 вересня в м. Долина.


26 вересня спільно з районним центром зайнятості був проведений захід ProfiFest для учнів 8-9 класів. Найактивніші учасники заходу були нагороджені медалями та подарунком.


25 вересня в районній бібліотеці працівники  поліції провели правознавчу бесіду з пятикласниками  (класні керівники Гарбуз Л.М. та Пащин Н.Г) на тему «Азбука безпеки на дорогах».

 

 


21 вересня - Міжнародний день миру. У переддень цього свята на подвір'ї ліцею учні провели флешмоб  "Мирного неба тобі, Україно!". А у фойє при вході в ліцей всі, хто бажав, могли поділитися своїми мріями.


Вітаємо Лауреата премії імені Михайла Галущинського 

Конопаду Оксану Іванівну!

10 вересня 2019 року під  керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулося засідання комісії з присвоєння районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського.

Премія ім. М.Галущинського присвоюється кращим педагогічним працівникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних і вищих навчальних закладів району за вагомий внесок у розвиток освіти, національно-патріотичне виховання учнівської та дитячої молоді, розробку і впровадження нових передових технологій навчання, досягнення високих результатів у педагогічній праці. Після процедури таємного голосування, в результаті підрахунку голосів, членами комісії була підтримана кандидатура Конопади Оксани Іванівни, учителя української мови та літератури Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців, на присвоєння в 2019 році районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського. 

 


  Закінчилось літо, прийшла чарівна осінь. І перше свято, яке вона принесла - це День знань. Як і у всіх навчальних закладах України, у нашому ліцеї у цей день відбулася святкова лінійка. Але цього року вона була особливою, бо розпочалася нетрадиційно. Адже саме цього дня відбулося освячення пам'ятної дошки в знак пошани братів Юрія та Івана Рогатинців, чиє ім'я тепер  носить наш ліцей.

  А потім, після лінійки, учні та батьки зайшли у класи, де спілкувалися зі своїми класними керівниками.



Про все, чим жив навчальний закладу попередні роки, ви можете дізнатися у архіві.