2018-2019 навчальний рік


Завдання на літо для батьків!

Не забудьте впродовж літніх канікул піти разом зі своїми дітьми в районну поліклініку і отримати довідку про стан здоров'я дитини з метою правильного розподілу учнів у групи для занять фізкультурою у новому навчальному році.


  Розпочались літні канікули. Для випускників їх початок - це пора здачі ДПА та ЗНО, а для учнів 1-8-х та 10-х класів - це пора відпочинку. Частина школярів відпочивають у пришкільних таборах, які розпочали роботу з перших канікулярних днів. У нашій школі цього року працює два табори: "Сонечко" (для учнів 1-4 класів) та "English Club" (для учнів 6-8-х класів). Екскурсії, походи, цікаві зустрічі, ігри - кожного дня. А для поповнення сил та енергії - смачні обіди.


  Підійшла до свого завершення весна і принесла свято, на яке з нетерпінням чекають учні - радісно-сумне свято Останнього дзвоника. Радісне для майже всіх школярів і сумне для випускників, які покидають стіни школи і роблять перші кроки у доросле життя. Цьогорічне свято особливе - це справді останній дзвінок для Рогатинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, адже з нового навчального року наш заклад називатиметься Рогатинський ліцей імені братів Рогатинців. Отож, гарного нам усім відпочинку, а тим, на кого чекає державна підсумкова атестація, - успіхів і здійснення мрій.


20 травня у Києві проходив тренінг для другої групи муніципалітетів - учасників ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», який проводило Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ). Серед міст-учасників на дводенних навчаннях були присутні й троє представників від громади нашого міста – депутат Рогатинської міськради, вчитель Рогатинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христина Сорока, член ГО «Пласт» Наталія Пилипів і учениця Рогатинської ЗОШ І-ІІІ ступенів№2, член учнівського самоврядування та шкільної ГО «Молода українка» Анна Мотика.


  З 1 вересня 2018 року українські "першачки" навчаються за новим Дежавним стандартом початкової освіти - у Новій українській школі, головна мета якої – розкрити потенціал кожної дитини, допомогти їй реалізувати себе у житті.

  Докладніше про те, як відбувається перехід до НУШ у нашій школі - тут.


День вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитися до свята, одягнувши вишиванку. Учні нашої школи зустріли день вишиванки флеш-мобом "З Україною в серці".


Новим законом України «Про освіту» визначено, що здобуття загальної середньої освіти забезпечують:

·  початкова школа - заклад освіти I ступеня, що забезпечує початкову освіту;

·  гімназія - заклад середньої освіти II ступеня, що забезпечує базову середню освіту;

·  ліцей - заклад середньої освіти III ступеня, що забезпечує профільну середню освіту.

У зв’язку з цим і на підставі звернення відділу освіти, молоді та спорту Рогатинської РДА у ході 41 сесії міськради депутати ухвалили рішення про перейменування Рогатинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 на Рогатинський ліцей №2.

Педагогічний, батьківський та учнівський колективи школи звернулися до міської ради з проханням про присвоєння нашому навчальному закладу назви "Рогатинський ліцей №2 імені Братів Рогатинців". 

14 травня у стінах школи відбулися громадські слухання, на обговорення яких і було винесено це питання. Після цікавої історичної довідки про життя і діяльність Юрія та Івана Рогатинців, підготованої старшокласниками, присутні перейшли до обговорення важливого кроку у житті навчального закладу, вислухавши думки мешканців міста з цього приводу. Варто відзначити, що присутні, серед котрих були педагоги, батьки учнів та випускники школи, одностайно проголосували за те, аби рідна альма-матер все-таки стала Рогатинським ліцеєм імені Братів Рогатинців. І вже невдовзі "друга" школа зустрічатиме молоде покоління своїх учнів з новою назвою.


Університет Короля Данила та Школа розвитку сучасних мистецтв "Star Team" впродовж квітня-травня проводили конкурс «Школа має талант – 2019» – соціальний конкурс підтримки реалізації талантів старшокласників. Учасники конкурсу демонстрували свої таланти у чотирьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Театральне мистецтво» і «Довільний жанр».

За підсумками соціального проекту "Школа має талант-2019" з близько 500 учасників третього сезону проекту у супер-фіналі брали участь 26 номерів, з яких три з нашої школи. А саме:
Дзера Анастасія (гран-прі конкурсу) та подарунок-поїздка у Болгарію,
гурт "Старшокласники" (І місце конкурсу та поїздка в Болгарію),
Оля Драган (І місце та сертифікат на 1000 гривень)
Чупак Марія - ІІІ місце та дует у складі Дзери Анастасії та Грицишина Петра - ІІІ місце. Приємною несподіванкою-подарунком (тур до Європи) організатори конкурсу відзначили керівника Катерину Масляк!

 

 

У середу, 8 травня, десятикласники нашої школи взяли участь у поминальному віче з  відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 74-ї річниці вигнання нацистів з України, яке відбулося на міському кладовищі.


Національний авіаційний університет запрошує учнів 10 класу (випускників-2020) до участі в безкоштовному освітньому та профорієнтаційному проекті «Літня школа–2019», що відбудеться з 06 по 14 червня 2019 року.

Мета проекту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів закладів освіти із предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до ЗНО–2020, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

Учасникам школи пропонується програма, якою передбачено практичні та лекційні заняття зі шкільних предметів та їх поглиблене вивчення; підготовку до ЗНО; наукові лекції, семінари, круглі столи, проектна діяльність, майстер-класи; художні студії; День відкритих дверей НАУ; пробне ЗНО; тренінги, конкурси, квести; навчальні екскурсії.

Значну роль буде відведено неформальному спілкуванню учасників зі студентами, викладачами, завідувачами кафедр та деканами факультетів.

Реєстрація за посиланням:

 http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/litnia-shkola

Інформація за тел.: (044) 406–72–09, 406–74–15, 406–74–04.

Електронна пошта: 

obdarovana@nau.edu.ua, nniiot@nau.edu.ua

Координатор – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій НАУ,

 

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/


У п’ятницю, 26 квітня, конкурсна комісія, до якої входили представники міської влади, відділу освіти, художники і народні умільці, назвала імена переможців та призерів міського конкурсу писанкарства «Великодні дзвони».

Серед переможців були і учні нашої школи (у відповідних вікових категоріях):

Номінація «Письмові твори (прозові, поетичні)»

1 місце - Мотика Анна, 9-а клас;

2 місце - Швець Анастасія, 3-б клас;

Номінація «Писанки та композиції декоративно-вжиткової творчості»

1 місце - Андреєв Вадим, 4-б клас, Пришляк Денис, 5-а клас;

2 місце - Воскобойник Мар’ян, 3-а клас, Микитюк Софія, 9-а клас;

3 місце - Гащук Володимир, 3-а клас, Задна Ілона, 6-а клас, Чупак Марія, 9-а клас.

Серед колективних робіт третє місце посіла композиція «Писанкова Україна» учнів 3 –А класу.

 Номінація «Малюнки»

2 місце – Лукашук Марія, 3-а клас, Скарбовська Софія, 4-а клас;

3 місце – Шелемех Анастасія, 3-б клас.

 Усі охочі мають гарну нагоду оглянути понад двісті шедеврів дитячої творчості, завітавши у міський історико-краєзнавчий музей «Опілля». Виставка триватиме тут до 12 травня, а переможців конкурсу «Великодні дзвони» буде відзначено відповідними нагородами Рогатинської міськради.


Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. У давнину Великдень вважався святом бога Сонця Ярила. З цим чудовим святом поєднують дуже багато звичаїв і традицій: печуть паски, фарбують яєчка, відвідують богослужіння у церквах, ходять один до одного у гості, дарують подарунки та багато іншого... А у нашому місті уже доброю традицією є конкурс під назвою "Великодні дзвони". Учні нашої школи організували виставку робіт на Великодню тематику для участі у цьому чудовому конкурсі! Від представлених робіт серце завмирає і водночас наповнюється радістю, що вже:

"Радісний надходить день,

Дзвонять дзвони: дзень – дзелень,

Понад міста, понад села

Лине вісточка весела.

Ясне сонце над селом,

Наче писанка, зійшло –

Вибігайте з хати, діти!

Як сьогодні не радіти?

Вийдем-вийдем на горбок,

Заспіваєм гаївок,

Що весна вже воскресла,

Нам Великдень принесла."


22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Учні 4-А класу не залишились осторонь цього свята і взяли участь у екологічному флешмобі.


"Книга домчить до будь-яких берегів" (Ч.Діккенс)

Під таким гаслом пройшов тиждень присвячений книзі в нашій школіУчні 3-А класу презентували своїх улюблених героїв з казок, а учні 3-Б класу розповідали про улюблені книги. Підведено підсумки творчого мовно-літературного конкурсу і нагороджено переможців. Також учні познайомились із нестандартними за дизайном книгами: книга-панорамка, книга-пазл, аудіокнига, книга що оживає.


 9 квітня вихованці підготовчої групи відвідали районну дитячу бібліотеку. Бібліотекар Чорній О.С. подарувала для дітей незабутні хвилини спілкування, адже інсценізовані казки повели їх у загадковий світ краси і чарівності. Це було прекрасно і цікаво!

 


  Вітаємо з перемогою!

 

Опубліковано результати загальнонаціонального етапу ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика! Учениця 3-Б класу Швець Настя увійшла в десятку кращих! 


 У 3-Б класі триває довгостроковий проект "Професії моїх батьків". 9 квітня до третьокласників завітали лікарі Рогатинської ЦРЛ отоларинголог Богдана Верстин та нефролог Любомир Залипка. Зустріч була приурочена Всесвітньому дню здоров'я.  

 


 9 квітня в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності працівником Рогатинського РВ УДСНС в області проведено зустріч з учнями 6-7-х класів. В ході даного заходу співробітник служби порятунку м. Рогатина нагадав дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, а також наголосив на порядку дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 


2 квітня, у день народження Г. Х. Андерсена, відзначають Міжнародний день дитячої книги. Свято існує з 1967 року за ініціативи та підтримки Міжнародної ради з дитячої книги.

Учні першого класу разом зі шкільним бібліотекарем Антоніною Почапською пригадали правила поводження з книгою, вивчали прислів'я про книгу, взяли участь у вікторині, відгадували загадки та інсценізували казку.

 


 25 березня методисти РМЦ Леся Гарбуз та Раїса Микитчин організували засідання словесників району у форматі "Творча майстерня".

 Вчителі ділилися родзинками свого досвіду, а також говорили про візуалізацію на уроках (наочне представлення різної інформації). Вчитель Рогалинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христина Сорока провела майстер-клас з виготовлення пантбука.


"Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" (Ліна Костенко)

Поезія надихає, звеличує, окриляє романтиків та запалює відчайдушних любителів пригод. День поезії - це свято знаних майстрів художнього слова та рими, поетів-аматорів й усіх прихильників поетичних творів. Долучились до відзначення цього дня й учні 8-А класу.

Ведучі розповіли історію цього свята та цікаві факти про пов'язані з поезією, учні читали поезії Ліни Костенко, Андрія Малишка, Дмитра Павличка, Василя Симоненка, Лесі Українки, Володимира Сосюри та Івана Малковича.


  10 квітня в школі пройшла обласна педагогічна практика слухачів курсів вчителів математики. Гостям запропонували відвідати відкритий урок "Розв'язування вправ і задач на всі дії з десятковими дробами" у 5-Б класі (вчитель Країнська М.С.) та панораму педагогічних ідей "Професійна компетентність вчителя в умовах модернізації змісту освіти". Про педагогічну компетентність вчителя розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Собко Н.О, досвідом підготовки до ЗНО поділилися вчителі Брикун Г.М. та Верб'яна Б.В., практичний психолог Кислінська Н.В.  запропонувала поради з розвитку емоційного інтелекту, позитивного мислення як засобу формування соціальних компетентностей. На завершення практики вчителі побачили фрагмент позакласного заняття "Хтось каже - числа безсловесні? Вони ідуть назустріч веснам...", яке підготували Котлярська О.С. та Яновська О.Б.


  Теоретична основа нової української школи базується на засадах педагогіки партнерства, міжнародних практик, кращого досвіду педагогів  новаторів і, перш за все, великого українського педагога  Сухомлинського. Місія Нової української школи – допомогти розкрити та розвинути  здібності, таланти і можливості кожної дитини. Це можливо здійснити на основі партнерства між вчителем, учнями та батьками. Така тісна співпраця вчителів 1-х класів Лаврів Г. З. та Кохман С.Б. з дітьми і батьками викликала повагу і подяку від вдячних батьків. Все, що планується і реалізується вчителями, робиться заради дитини, навколо дитини. Діти активно беруть участь у ранкових зустрічах,  виконують творчі завдання на уроках. 


 У четвер, 28 березня в школі відбулося засідання атестаційної комісії І рівня, на якому було проатестовано 9 педагогічних працівників. Атестаційна комісія прийняла рішення задовольнити прохання всіх, хто атестувався, та порушити відповідні клопотання перед районною атестаційною комісією, в тому числі - про присвоєння педагогічного звання "Вчитель-методист" вчителю біології та хімії Замостинській Г.Ю.

 


 Вітаємо чемпіонів!

  21 березня у спортивному залі Рогатинської ДЮСШ обласної ради відбувся фінальний матч районного етапу обласного Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган". У фіналі зустрілися дві Рогатинські команди (Рогатинський ліцей №1 і Рогатинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2). Команда нашої школи знову перемогла (цьогоріч з рахунком 5:0) і здобула право представляти район на обласному етапі - Лізі Шкільних Чемпіонів, який проходитиме в місті Івано-Франківську.

  Юні футболісти отримали не лише перемогу, але й сертифікат на суму 40000 грн для придбання спортивного інвентаря. Підготував команду до змагань вчитель фізкультури Васьків В.О.


21 березня наша школа доєдналася до екологічної акції - загальноміської толоки та почала підготовку території школи до найвеличнішого свята - Великодня.


  21 березня у школі пройшов день відкритих дверей для майбутніх першокласників, які з 1 вересня 2019 року навчатимуться у Рогатинському ліцеї №2. Ми щиро раді бачити своїх маленьких школяриків та бажаємо їм успіхів і натхнення у навчанні. 

 


Вокальний гурт школи під керівництвом Катерини Масляк отримав перемогу в районному етапі конкурсу вокальних та інструментальних гуртів і 19 березня брав участь у регіональному етапі цього конкурсу.


Що таке щастя? Яке воно? Що потрібно для того, щоб бути щасливим?...

Відповіді на ці питання намагались знайти учні 3-Б класу на святі "Творимо своє щастя".

 

 


Цікаво, креативно проходять Шевченкові дні у нашій школі. Меседж-інтерактив "Тарас Шевченко для мене..." започаткували учні 5-Б та 7-А класів.

Святкове дійство у форматі арт-платформи "На вівтар Шевченкового слова я серце своє юне покладу" організували учні 9-А класу. Школярі декламували вірші Кобзаря, звучали пісні, а родзинкою стала драма-феєрія "Серце Марії". 

Читаймо ж Шевченка! Читаймо про Шевченка! Знайдімо місце для Кобзаря у своєму житті. Любімо Велетня Духу!


У перші дні весни учні 6-А класу прокладали "Місточок до серця".

Батьки і діти! Діти і батьки!

Нерозділиме і довічне коло.

Ми засіваємо житейське поле.

І не на день майбутній – на віки!


До уваги абітурієнтів!

Фізико-технічний факультет Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника запрошує випускників шкіл, ліцеїв, гімназій на олімпіаду з фізики. Додаткова інформація та задачі першого (дистанційого) туру олімпіади – у прикріпленому файлі.


 

До уваги абітурієнтів!

Навчально-науковий юридичний інститут ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" розпочинає підготовку студентів нової освітньої програми "Міжнародне і європейське право" за освітнім ступенем "бакалавр" у межах спеціальності 081 "Право" у кількості 80 чоловік.

У рамках вказаної освітньої програми частина фахових навчальних дисциплін виклада­тимуться англійською мовою.

Форма навчання:    денна, заочна.

Термін навчання:   3 роки і 10 місяців.

 При вступі на навчання абітурієнти подають наступні сертифікати ЗНО:

Освітня програма «Право»

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. На вибір: іноземна мова або математика

Освітня програма «Міжнародне та європейське право»

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. На вибір: іноземна мова або географія

 За результатами навчання випускник отримує диплом бакалавра спеціальності право за освітньою програмою «Міжнародне і європейське право»

 Диплом бакалавра права випускника Навчально-наукового юридичного інституту дозволяє працевлаштування у всіх сферах юриспруденції і дає можливість продовження навчання на освітньому ступені магістр за наступними програмами магістратури:

орпоративне право;

-приватне право;

кологічне та природоресурне право;

римінально-правове забезпечення охорони суспільних відносин;

-публічна служба.

Форма навчання:   денна, заочна;

Термін навчання:  1 рік 4 місяці.

Викладання окремих дисциплін здійснюється англійською мовою.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати:

- на веб-сторінці Навчально-наукового Юридичного  інституту law.pu.if.ua

- у соціальній мережі Facebook (групи Юридичний інститут ПНУ ім. В. Стефаника, Прикарпатський Правничий Клуб)

 

- на веб-сторінці Університету http://www.pu.if.ua у розділі «ПРИЙОМ ДО УНІВЕРСИТЕТУ»


Напередодні чудового свята весни 8 березня у групі продовженого дня для учнів 3-4 класів (вихователь Макогін Н.П.) пройшло Весняне свято. Діти подарували чарівні слова своїм матусям, бабусям та любим вчителям. 

Усміхніться! Тане сніг,

Щастя падає до ніг,

Нині ваш весняний день

Квітів, сонця і пісень!

Хай теплом зігріє він

Дружби радісні хвилини,

Принесе як дар любов,

 

Усміхайтесь знов і знов!


Радісним та святковим видався день напередодні чудового свята весни 8 березня для учнів 3-А класу школи. А все тому, що у класі пройшов конкурс "Міс 3-А". Дівчатка дуже готувалися до цього дня, а хлопці підтримували та обіцяли захищати їх.


5 березня у нашому місті пройшов конкурс читців-декламаторів «Слово вічне – слово невмируще», присвячений 205-роковинам від дня народження Т.Г.Шевченка та організований міською радою Рогатина.

У молодшій віковій категорії брали участь 12 учнів нашої школи.

Вітаємо переможців – Лукашук Марію та Білоуса Дениса (І місце), Богач Камілу (І місце), Воскобойника Мар'яна, Гниду Віру, Акутіна Максима, Залипку Софію, Петрів Ірину, Вовкун Юстину, Кривень Аліну, Дзеру Назарія, Круць Юлію, Коцабу Ангеліну.


«Хто вам сказав, що я слабка?..» — під такою назвою 28 лютого відбувся захід, приурочений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки. Свято підготували учні 10-х та 5-Б класів разом із вчителями Яновською О. Б. та Масляк К.В. Зі сцени звучали вірші, лунали пісні, учні інсценізували уривок з «Лісової пісні». Школярі мали змогу ще раз насолодитися мудрим, красивим і сильним поетичним словом.


Тернопільський національний технічний університет

 імені Івана Пулюя

 запрошує на День відкритих дверей

 17 березня  2019 року

  Початок об 11.00 год

 У програмі:

 ·         ознайомлення зі спеціальностями та освітніми програмами, програмами академічної мобільності, Правилами прийому до університету в 2019 році та навчальними лабораторіями;

 ·         зустріч зі студентами – учасниками програм академічної мобільності.

 Чекаємо Вас за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 56

 (корпус ІІ, читальна зала науково-технічної бібліотеки)

  Запрошує цьогорічних вступників взяти участь у

 Всеукраїнській олімпіаді ТНТУ ім. І. Пулюя

 Учасники можуть одночасно брати участь в олімпіаді  з двох предметів на вибір: математики;  біології;  фізики; іноземної мови.

  Олімпіада проходить в два тури:

 І тур (дистанційний) – з 4 лютого по 22 березня 2019 року;

 ІІ тур (очний) – 20 квітня в приміщенні університету.

  Олімпіада - це можливість перевірити власні знання та отримати додаткові бали до сертифікату ЗНО

  Детальна інформація та посилання на онлайн тестування на сайті університету в розділі «Олімпіади»  Відділ доуніверситетської підготовки ТНТУ ім.І.Пулюя

 м. Тернопіль, вул. Руська, 56 корпус №1, каб.108;

 тел. (0352) 51-97-22; +38 098 71 72 582;

  viddil.dp@gmail.com;           www.tntu.edu.ua


Факультет адвокатури НУ "Одеська юридична академія" запрошує на навчання випускників і пропонує переглянути  

ознайомчий відеоролик.


14 лютого у світі відзначають Міжнародний день дарування книг. Його мета - розвивати любов до читання. Свято започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Напередодні цього свята бібліотека нашої школи отримала у подарунок цікаві та захоплюючі книги. учні щиро дякують за такий подарунок пані Наталії.


  12 лютого у школі з метою професійної орієнтації відбулася зустріч учнів 9-10 класів з випускником школи Начальником навчально-тренувального комплексу кафедри ракетних військ факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного капітаном Тарасом Сверидою. На зустрічі були також присутні заступник військового комісара Рогатинського РВК Веретко В. Ю. та голова Рогатинської районної організації Спілки офіцерів України Іван Верешко.


Вітаємо

із зайнятим ІІІ місцем 

у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

ученицю 10-А класу Літтіх Маргариту!

До перемоги ученицю привела вчитель біології Замостинська Г.Ю.


  5 лютого провідний фахівець Рогатинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області провів з учнями 5 класів пізнавально-профілактичну бесіду "Правила безпечної поведінки на водоймах в зимовий період".


 

Щороку в другий день другого тижня другого місяця відзначають День безпечного Інтернету. Мільйони людей об'єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. Цього року до відзначення Дня безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету" долучилася і наша школа.

У вівторок, 5 лютого 2019 року, навчальний день розпочався з "інформаційної хвилинки", під час якої учні пригадали можливості Всесвітньої мережі, а також небезпеки, які можуть нас очікувати в Інтернеті і правила безпечної поведінки.

Учні 2-6 класів переглядали мультфільми про Інтернет, а для учнів 7-11 класів вчителями інформатики були проведені уроки "Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?", анкетування щодо виявлення рівня безпечної поведінки підлітків в Інтернеті та Інтернет-залежності, вікторину про безпеку в Інтернеті, тести на визначення Інтернет-залежності.

Також у школі було оформлено інформаційні стенди для дітей, батьків та вчителів "Як зробити Інтернет безпечним"

 

 


5 лютого 2019 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. Освітній проект «На Урок» долучається до ініціативи і проводить конкурс, у якому діти перевіряють та поглиблюють власні знання про правила поведінки в інтернеті й одразу отримують нагороди за правильні відповіді. Це – безкоштовний конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу, проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті; допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі; актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. Конкурс триватиме до 20 лютого 2019 року.

 

Взяти участь в конкурсі

 


Вітаємо

із зайнятим ІІІ місцем 

у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

ученицю 9-Б класу Кушнір Марту!

До перемоги ученицю привела вчитель правознавства Пасічник О.В.


  2 лютого, у першу суботу лютого, в школі пройшов традиційний Вечір зустрічі випускників. Суботнього вечора школа сіяла освітленими вікнами класів, у яких колишні учні зустрічалися з однокласниками і наставниками. На зустріч завітали від наймолодших - випускників 2018 року - до поважних - випускників 1994 року. 

  Спогади, посмішки, привітання - усього було вдосталь. А сьогоднішні учні вітали своїх старших друзів віршованими рядками, пісенними дарунками, веселими сценками.


Увага! Увага!

 

Всім, хто навчався в Рогатинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2

(Рогатинській середній школі №2)!


Вітаємо команду юнаків та команду дівчат школи та їх тренерів – вчителів Чорнія В.В. та Васьківа В.О. з перемогою у районних змаганнях з волейболу!


 

Соборна країна!

Одна Україна!

Єдиная мати!

І краще країни нам не знайти!

  22 січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка оголосили універсал про об'єднання у соборну Україну. 

  "...Однині во єдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України — Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна.

  Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. 

  Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка."

 

 

 Учні школи приєдналися до святкування 100-річчя Соборності України. 

  Ми горді бути українцями!


5 лютого 2019 року
до Дня Безпечного Інтернету
 

програма мережних Академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти 


запрошують вчителів, викладачів, студентів, школярів 8 - 11 класів, учнів професійно-технічних училищ, ліцеїв, коледжів, технікумів приєднатися до онлайн-уроку на каналі YouTube Спільноти академій Cisco України.
 
  Програма заходу:

12:30 – 12:45  « Кібер-атаки та інтернет-шахрайство»

Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції.

12:45 – 13:00 «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей»
Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.
13:00 – 13:15  Тестування з метою перевірки готовності до кар'єри аналітика з кібербезпеки.

Запис онлайн-уроку буде доступний для зареєстрованих користувачів. 

Реєстрації на захід індивідуальна: https://bit.ly/2CmaTFu

Зареєстровані учасники отримають доступ до курсу Мережної академії Сisco "Вступ до Кібербезпеки"  українською мовою.
Кожен учасник отримає сертифікат за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотного зв'язку.

Вітаємо з перемогою

ученицю 3-Б класу Швець Анастасію!

15 грудня пройшов ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Серед 19 третьокласників області найкращою була Швець Анастасія (вчитель Беркій Н.В.)


Рогатинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 в світовій історії:

 

  У 1926 році Рогатинські початкові та середні школи брали участь у польській державній програмі, змодельованій за давнім польським звичаєм, згідно якого школярі дарували своїм вчителям ksiągę pamiątkową (альбом або книга на пам’ять) зі сторінками, що містили підписи учнів, а часто вірш чи інше вираження їхньої любові. Але цього разу звичай було поширено і перенесено на інший рівень,... читати далі

 

Щиро вдячні за допис Марлі Раше Осборн, очільнику громадської організації "Єврейська спадщина Рогатина".


 Святий Миколай завітав і у нашу школу, до наймолодших школярів, адже у нас - найкращі та найчемніші дітки.


Хоровий колектив школи під керівництвом Катерини Василівни Масляк виборов гран-прі у районному конкурсі фольклорно-етнографічних колективів!

А 12 грудня хоровий колектив презентував район на регіональному конкурсі фольклорних колективів у місті Калуш.


  6 та 7 грудня з нагоди Дня Збройних сил України у нашій школі пройшов конкурс "Впоряд" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнів 1-4-х та 5-9-х класів.


 5 грудня на базі Рогатинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проходив ІІ тур районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)". Учасником гри був і рій нашої школи "Рогатинці".


  5 грудня рогатинські рятувальники провели пожежно-тактичне заняття на тему: «Особливості проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт під час гасіння пожеж в навчальних закладах».


  29 листопада учні 3-Б класу разом зі своїм класним керівником Беркій Н.В. відвідали музей "Опілля". Директор музею Ольга Блага провела цікаву екскурсію залами музею, ознайомивши маленьких опільчан з історією рідного краю.


23 листопада, відбулось заняття з психологом у 1-Б класі "Я - частинка свого класу", на якому були присутні батьки.

Учні виконували різні вправи, ділились своїми емоціями, прослухали та аналізували казку "Про теплий пух", виконали танець настрою і на завершення створили сердечко свого класу. Атмосфера була надзвичайно дружньою і, незважаючи на погоду, теплою.


  20 листопада відбувся Обласний конкурс поезії серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. Ольга Драган, учениця 9-А класу, презентувала віночок поезій "Задивляюсь у небо провинно..."


 У школі стартував Всеукраїнський тиждень права. Учні 9-х класів під керівництвом вчителя правознавства Пасічник О.В. виготовили стіннівки на правову тематику. У 5-11 класах пройшли виховні години та конкурси на тему "Права дитини".


  Вихованці підготовчої групи разом з батьками виготовили "їдальні" для пташок. І майже на кожному дереві у шкільному саду з'явилися годівнички.

 А незабаром "їдальні" відвідали пташки. Діти спостерігали за цим з великим задоволенням. 

 


  1 листопада походив районний етап конкурсу іграшок-сувенірів. Переможцями стали:
у номінації «Зразки традиційних іграшок»:
І місце – Скарбовська Софія, 4-А клас, за роботу «Ляльки-мотанки» (кер. Ліщак О.Ю.)
ІІ місце – Миць Тетяна, 2-А клас, за роботу «Українська сім’я» (кер. Макогін Н.П.)

ІІ місце – Сверида Софія, Гавриловська Яна, 9-Б клас, за роботу «Гуцул і гуцулка» (кер. Лютецька М.А.);

ІІІ місце – Романів Ірина, 9-Б клас, за роботу «Лялька-мотанка» (кер. Лютецька М.А.).

У номінації «Сучасні іграшки та предмети ігрового вжитку»:
І місце – Воскобойник Мар’ян, 3-А клас, за роботу «Ангел» (кер. Грешко Г.Б.).


  В останній день жовтня вчителі нашої школи провели педпрактику для слухачів курсів учителів української мови та літератури на базі Івано-Франківського ОІППО


"Слово – то найтонший різець, здатний доторкнутися до найпотаємніших куточків людського серця...", – писав Василь Сухомлинський.  Саме завдяки слову учениця 9-А класу Ольга Драган здобула ІІ місце у номінації "Художнє читання" на ХIX Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв "Сурми звитяги". Готувала ученицю вчитель української мови та літератури Сорока Х.В.


Вітаємо Анастасію Дзеру, ученицю 8-А класу, - переможця районного етапу та учасника обласного етапу конкурсу "Пісенний дивограй" у номінації "Українська популярна музика" та її наставника - Масляк Катерину Василівну.


  В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив у нашій школі, учні 3-А класу відвідали з екскурсією рятувальну службу.

 


  Золота осінь повноправно вступила в свої права. З великою насолодою можна спостерігати за її красою та різнобарв'ям. А учні 3-А класу разом із своєю учителькою Грешко Г. Б. провели екскурсію в осінній парк нашого міста.


Осіння фантазія вихованців підготовчої групи


Вітаємо переможців!

16 жовтня на базі Рогатинської районної ШЕВУ з метою популяризації cучасної української пісні, підтримки та розвитку вокального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору відбувся районний етап конкурсу солістів «Пісенний дивограй» серед здобувачів освіти ЗЗСО. Серед 20 учасників конкурсу переможцями стали учениці нашої школи Дзера Анастасія (8-А клас) – Гран-прі у номінації «Українська популярна музика» та Чупак Марія (9-А клас) – ІІІ місце у номінації «Світовий хіт».


  12 жовтня, в переддень святкування Дня захисника України, учні нашої школи взяли участь у районному концерті з композицією "Мати.." Ольга Драган читала поетичні рядки, а у виконанні ансамблю дівчат (соліст Анастасія Дзера) прозвучала пісня.

 


З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості та з нагоди 76-ої річниці створення УПА 11 жовтня 2018 року проведено І тур районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  Відповідно до положення, рої змагалися у конкурсі «Ватра», який передбачав художньо-мистецьке представлення рою у пісенній та літературній творчості, та у інтелектуальній грі-вікторині «Відун». Нашу школу представляв рій "Рогатинці" у складі: Карабінович Ростислав, Антоневич Марія, Кручок Ольга, Драган Ольга, Герасимів Роман, Морозіцький Назар, Залипка Владислав, Челядин Владислав. 


Зі святом, дорогі учителі!

Традиційно у першу неділю жовтня всі ми вітаємо з професійним святом педагогічних працівників України. Цього року це свято припало на 7 жовтня. Напередодні, 5 жовтня, у школі був день самоврядування, під час якого уроки проводили старшокласники, а випускники підготували святкову програму для своїх наставників.  


  З 1 по 5 жовтня у школі проходив тиждень початкового навчання, присвячений 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського. В рамках цього тижня відбулася читацька конференція "Зустріч з великим педагогом В.Сухомлинським", круглий стіл "Ми працюємо в умовах НУШ", вчителі перших класів Кохман С.Б та Лаврів Г.З. на відкритих уроках з навчання грамоти та ранкових зустрічах показали вчителям, чого навчилися їхні вихованці за перший місяць. 


30 вересня 2018 року розпочинається Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent».

Умови: Початок реєстрації на заочний (онлайн) етап – з 30 вересня по 22 листопада 2018 року. Реєстрація за посиланням: http://italent.org.ua/registration/. Учасники, які пройшли перший етап (заочний) надсилають до 11 грудня свої контактні дані за адресою: ifocntt@ukr.net. Прохання тему листа записувати як «ITalent». Двоє переможців, які набрали найбільшу кількість балів у заочному етапі, будуть включені в команду Івано-Франківської області для участі у фінальному турі Конкурсу ІТ-проектів, який відбудеться 22 грудня 2018 р. Більше інформації на сайті italent.org.ua. Витрати на проїзд учасників до м. Києва здійснюються за рахунок Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.

Цей день не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і  привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

Напередодні свята із короткою концертною програмою учні нашої школи завітали до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування у селі Данильче.

Художні номери прозвучали у виконанні Акутіна Максима, Марії Лукашук, Ірини Макогін, Діани Пасічник та Анастасії Дзери.

Проект "А їм так треба нашої уваги" діє у нашій школі вже дев'ятий рік. Щороку учні гостюють у відділенні із концертами до Дня людей похилого віку, до Шевченківських днів, з Розколядою чи із великодніми гаївками.

Кожну зустріч ми чекаємо з нетерпінням, і так хочеться побачити знайомі обличчя. Та, на жаль,.... Однак, щирі слова вдячності із уст цих одиноких людей найвища нагорода від таких зустрічей. Здоров'я та довголіття Вам, наші дорогі друзі.

 

 


До уваги десяти- та одинадцятикласників!

 

 Кафедра фізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу для учнів 10-11-их класів та випускників інших закладів освіти з метою надання допомоги для професійної орієнтації вступникам на основі повної загальної середньої освіти у поглибленому вивченні навчального матеріалу курсу фізики за програмою закладів загальної середньої освіти започатковує з 1 жовтня 2018 року проведення безкоштовних комплексних занять з викладом теоретичного змісту окремих тем курсу з відповідними демонстраціями; методичні підходи до розв’язування задач, що сприяють закріпленню теоретичного матеріалу і глибокому його розумінню, а також виконання відповідних лабораторних робіт.

         Заняття будуть проводитись викладачами кафедри щонеділі з 1200 год.  до  1500 год.  в   аудиторіях  4-го  корпусу  університету   за   адресою:

м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.

  Розклад занять та орієнтовний зміст навчального матеріалу розміщено на сторінці кафедри фізики сайту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу http://nung.edu.ua.

  За   довідками    звертатись    за    номером   телефону    кафедри     фізики (0342) 50- 46-12, 050433388, Марян Галущак, професор або на електронну пошту galuschak@nung.edu.ua.


 До уваги одинадцятикласників!

  Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018р. №1/9-559 повідомляємо, що з метою підвищення доступності та якості освіти в Україні компанією «EDUGET» створено інноваційний проект з онлайн-підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Будь розумний/Be Smart», в рамках якого кожен учень отримує безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, математики, біології, англійської мови, фізики, хімії та географії. Кожен курс містить відеолекції, тренувальні та підсумкові тести у формі зовнішнього незалежного оцінювання. 

 

  Ознайомитися з проектом "Будь розумний/Be Smart" та долучитись до нього можна за посиланням: https://besmart.eduget.com/.

 


  21 вересня - Міжнародний день миру. Для України святкування Дня миру актуальне як ніколи. По всій країні проводять мирні акції та флешмоби.

  У нашій школі в цей день проходив флешмоб, були проведені виховні години, під час яких говорилося про важливість миру для кожного з нас. 

Детальніше - у фотозвіті


До уваги всіх учасників освітнього процесу!

 

Освітній проект «На Урок» запрошує учнів взяти участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок», яка проходить з 1 вересня по 31 жовтня 2018 року (реєстрація - з 1 по 30 вересня, виконання завдань - з 1 по 26 жовтня, оприлюднення результатів - 31 жовтня).

В онлайн-режимі діти можуть взяти участь в олімпіаді, виконуючи завдання різної складності, що дасть їм можливість перевірити свої знання та одержати об’єктивну, неупереджену оцінку. 

Завдання інтернет-олімпіади складено за шкільною програмою 1-11 класів із таких предметів:

  • українська мова та література
  • математика
  • англійська мова
  • біологія
  • інформатика
  • предмети початкової школи
  • історія
  • правознавство
  • трудове навчання (для хлопців та дівчат)
  • основи здоров’я
  • зарубіжна література
  • географія
  • хімія
  • фізика

Зареєструватися для участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» можна на сайті Освітнього проекту «На Урок» за посиланням https://naurok.com.ua/olimpiada.

Також можете ознайомитись з інформаційним вебінаром, який знаходиться у вільному доступі 

https://naurok.com.ua/webinar/internet-olimpiada-yak-instrument-kontrolyu-i-pidvischennya-rivnya-znan-uchniv  


  Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті, новітній день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться якнайраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж допоки видно її дитя. 

   Пролунав Перший дзвоник і в Рогатинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, покликав за шкільні парти всіх школярів - від маленьких несміливих "першачків" до майже дорослих одинадцятикласників. 

 


До уваги учасників освітнього процесу!

Свято Першого дзвоника відбудеться в понеділок, 3 вересня, о 10.00 год.

Після святкової лінійки у класних кімнатах пройде Перший урок "Під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаймо весь великий нарід свій"

і перші в навчальному році батьківські збори.



 

Про все, чим жила школа у попередні роки, можна дізнатися в архіві